dj Wiktoria Dmuchowska

Devoradores Tango Marathon 2019 - DJ Wiktoria Dmuchowska

Zakochałam się w tradycyjnej muzyce tango, od kiedy ją usłyszałam! To było tak hipnotyzujące, a jednocześnie tak niespodziewanie znajome dla mnie - jakbyś szukał czegoś cennego dla twojej duszy i wreszcie to znalazł. Od tego momentu stała się integralną częścią mnie.

Zaczęłam studiować i kolekcjonować muzykę tango, a później grać na lokalnych milongach, a także w encuentros i maratonach na Litwie, Łotwie, w Finlandii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Rosji, Belgii, Szwajcarii, Ukrainie, Hiszpanii, Białorusi. i Holandii.

Moje serce należy do tradycyjnej muzyki tango z Golden Age. Anibal Troilo, Osvaldo Pugliese i Juan D'Arienzo są moją świętą trójcą. Jednocześnie elegancja Carlosa Di Sarli, kwiecistość Miguela Calo i szaleństwo Rodolfo Biagi nie pozostawiają mnie obojętnym.

Z tego powodu zawsze staram się wytworzyć harmonię między orkiestrami, ich energią i nastrojem. Gdy odtwarzam muzykę, moim najwyższym priorytetem jest wyczuwanie tłumu i dostosowywanie się do niego, wybór odpowiedniej muzyki pod odpowiedni moment.